| Tecarucatalin a întrebat:

A mai comandat cineva telefoane dupa aliexpress? As dori sa stiu daca sunt originale acolo unde se specifica acest amanunt. De exemplu un g4 sau note 3 sunt undeva la 140 150 de dolari. Imi iau teapa?

Răspuns Câştigător
| marcflo a răspuns:

Stiu ca mai ai o multime de intrebari despre Aliexpress;) Intra si tu intr-un grup de Aliexpress pe Facebook si sa vezi acolo ce raspunsuri primesti de la oamenii care au deja sute de comenzi pe Ali;)
https://www.facebook.com/groups/383887408333708/

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Multi au comandat DE PE aliexpress, DUPA nu cred