| Robytzu77 a întrebat:

Salut a observat recent ca un prieten de al meu ar o aplicatie pe telefon care-i detecteaza o melodie in 5 secunde el are mini 2 si eu Samsung omnia 2 cum pot face rost de acea aplicatie si pentru telefonul meu? dau funda.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Shazam se cheama. Il poti lua de pe linkul de mai jos, daca ai Android, sau il poti instala pe Windows 8, daca ai acel sistem de operare instalat pe calculator.

http://www.shazam.com/music/web/getshazam.html

| TheAG a răspuns:

Daca ai android, iti merge programul se numeste Shazam, daca nu nu stiu happy