| omulpaiangan a întrebat:

Salut.
Acum 3 zile mi-am luat iphone 5, dar am o problema la el. nu prea imi place, adica nu e cine stie ce (nu e la asteptarile mele).
Am vorbit cu un baiat sa imi dea pe el 3400 lei (eu l-am luat cu 3500), sau sa il dau altcuiva pentru playstation 4 si un smart tv?(el mi-a zis ca a dat 20 milioane pe ps si pe smart 18milioane).
Ce oferta sa aleg?

2 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.
Eu zic să alegi prima variantă.
Dă-i-l băiatului acela ca să-ţi dea 3400 LEI pe el.
Pa-pa.

| PoUfOuLeTe a răspuns:

Buna! Mai bine iei banii! Nu ai garantia ca ce iti ofera cealalta persoana sunt tocmai noi si atat a dat pe ele si in plus daca e cu banii de la cealalta persoana poti sa iti iei tu vrei!