| RocKzZ a întrebat:

Acum ca tot e Black Friday m-am gandit sa imi iau un smartphone. Am vazut unul foarte misto AllView P5 Alldro. Dar am vazut ca nu are decat 8gb. Un prieten mi-a spus ca daca il iau cu un card de 32 nu e compatibil. Deci spuneti-mi ce card imi trebuie ca sa pun mai multi gb dar sa mearga o.o. Dau Panglica! happy

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

MicroSD pana la 32 GB - direct de pe site-ul producatorului. Era asa de greu sa cauti in Gugal?

| SKREFI a răspuns (pentru KodrutZ):

Gugal? WTF?

| KodrutZ a răspuns (pentru SKREFI):

Gogu', Google, Gugal, cum vrei sa ii zici.

| SKREFI a răspuns (pentru KodrutZ):

Google intra aici si vezi cum se scie
https://www.google.ro/

| KodrutZ a răspuns (pentru SKREFI):

Greu la deal cu boii mici...

5 răspunsuri:
| PeaceLoveMusic a răspuns:

Am s3 mini cu 8 giga si sunt mai mult decat suficienti + nu iti recomand allwiew nu sunt bune deloc sad