| DoctorXYZ a întrebat:

Salut, acum un an i-am cumparat mamei mele un telefon de la Vodafone pe numele meu, si l-am dus la garantie. Dupa o saptamana am primit mesajul sa ma duc sa ridic telefonul de la garantie, avand in vedere ca eram in graba am luat telefonul, am semnat actele si am plecat acasa. Cand am ajuns acasa i-am lasat mamei mele punga in care era telefonul si alte lucruri, si surpriza, in locul telefonului care l-am dus la garantie, era altu, mai bun, iar pe foaia de garantie scria numele meu, iar pe cea de reparare scria numele altei persoane, eu maine nu am cum sa trec pe la ei, plec la mare si stau 2 saptamani, ce pot sa fac in aceasta situatie

1 răspuns:
| edytzzu11 a răspuns:

Sfatu` meu este sa nu te mai duci nicaieri si sa te comporti ca si cum nu s-ar fi intamplat nimic laughing