| adyay12794 a întrebat:

Salut ajutati-ma va rog vreau sa pun un video de pe laptop pe un iphone cum fac sa pun?

3 răspunsuri:
| Marius_Dumitru_1994 a răspuns:

Cu ajutorul usb-ului happy il bagi in telefon dupa in laptop happy

| MitroAlex94 a răspuns:

Cu cablu de date, dar trebuie sa vezi daca iphone-ul tau suporta tipul ala de video, daca nu, trebuie sa il convertesti.

| darrio2007 a răspuns:

Trebuie convertit.Eu folosesc Any Video Converter.Il cauti pe Google si il descarci si instalezi. Apoi transferi video in I-phone prin cablu de date.