| Alixin a întrebat:

Salut, am 2 intrebari:
1)Mi.am cumparat un cubot note s (Android 6.0/2gb ram etc) e bun dar se incalzeste prea tare, este vreo problema? (In zona camerei se incalzeste)
2) Nu prind semnal pentru date mobile telekom desi stau la strada etc

Răspuns Câştigător
| lilith16 a răspuns:

Hmm, cel mai bine e sa il duci în service dacă mai ai garanţia, eu am păţit asta cu Samsung galaxy j5 în primele zile când l-am cumparat dar după şi-a revenit, sa nu fie ceva grav de la procesor... Eu zic sa apelezi la un servijce

| Alixin explică (pentru lilith16):

Ms, la fel cum a patit smartphone.ul tau asa a patit si al meu. Nu se mai incalzeste

| lilith16 a răspuns (pentru Alixin):

Ma bucur ca nu a fost cazul de service, acum telefonul meu e in service, se făcea ecranul portocaliu, îmi e frica ca are şoc mecanic, deja e de 2 săptămâni în service, daca e
şoc mecanic am încurcat-o, va trebui sa imi cumpar altul... off