| anonim_4396 a întrebat:

Salut am 2 intrebari scurte:
1.Am un prieten cu un amanet si vinde iphone3g sau 3gs si presupun fiindu-mi prieten ca o sa-mi zica daca e bun sau nu dar eu ma gandeam ca-i 4-5 milioane la mana a 2 am dreptate?(asta ii intrebarea de fapt)presupunand.a si a aparut iphone 5 deci...nu-l reduce?
2.Sa il iau ala sau un Samsung galaxy mini 1 nou? stiu ca nu-i grozav telefonul da macar e nou
funda

Răspuns Câştigător
| Zacky a răspuns:

Eu ti-as sugera sa iei samsungul deoarece cum ai zis si tu e nou.In caz ca se strica(probleme cu softul, etc) ti-l repara pe gratis, dar iphone-ul fiind SH trebuie sa platesti destul de mult si nu ai de unde sti ce defecte ascunse are.BAFTA