| ttyes a întrebat:

Samsung galaxy mini 2 sau iphone 3gs la mana a doua?

8 răspunsuri:
| Predator30 a răspuns:

La 200 de euro sigurat o sa gasesti ceva bun! O zi faina!

| ttyes explică (pentru Predator30):

Ce raspuns e ma asta?

| Predator30 a răspuns (pentru ttyes):

Scuze eu iti spuneam pretul ma gandeam ca la asta te referi, m-am grabit un pic, eu as merge pe Samsung galaxy mini 2, deoarece eu detin un Samsung S2 si iti spun ca is foarte bune ...De iphone 3gs am auzit ca la majoritatea ti se sparge jos la carcasa si unde il incarci ...Eu as merge pe Samsung galaxy mini 2.

| maryusmono a răspuns:

Salut,

Eu iti recomand Galaxy mini 2 nou din urmatoarele motive:

-Procesor mai mult decat modest de 800 Mhz. asta face ca orice aplicatie sa ruleze foarte bine
-512 ram
-Gps, iar astfel il poti folosi pe post de sistem de navigatie
-Ecran tactil cu fidelitate foarte buna
-Baterie foarte durabila

Arunca o privire si peste parerile celor care l-au cumparat deja de aici : http://bit.ly/109Lc1x

| Radamel a răspuns:

3gs e super pentru jocuri si tine mult, rezistent. mini 2 se crapa usor... am avut si am schimbat des carcasa, nu merita mini 2, ia-ti 3gs.

| cosmin231 a răspuns:

Eu as zice Iphone 3gs pentru ca este mai bun!

| Valy_Hell_Skull_1994 a răspuns:

3GS, mini 2 nu e foarte special.dar la mana a2a ai putea sa-ti iei si un ace plus sau ace 2 care sunt destul de bune, chiar peste mini 2

| MissUrsuletz a răspuns:

Eu am iPhone 3gs si nu e cine stie ce, nu merge sa trimiti nimic sau sa primesti, iti trebuie IOS bun ca sa poti lua jocuri, etc. Eu zic sa-ti i-ei Samsung Galaxy mini 2.