| cfrtobias a întrebat:

Un sms national din telekom in Orange, e 0.07 euro? Ca din Orange e 0.05 euro

8 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Daca ai abonament e 0.06 €/SMS naţional, adica in orice retea.

| cfrtobias explică (pentru Wr3nch):

Si fara nu la fel? mersi

| Wr3nch a răspuns (pentru cfrtobias):

0.05 Euro credit/SMS
Dar nu vad de ce nu ai activa o optiune cu mesaje nationale in loc sa platesti cu credit.

| cfrtobias explică (pentru Wr3nch):

Era altfel situatia o zis o fata ca avea de platit inainte 35 lei, si ca o dat mie sms national pe Orange, ar zice sau crede ca are 300 lei de platit asa o zis factura, da si de a dat ea 20 sms national nu ajunge acolo

| Wr3nch a răspuns (pentru cfrtobias):

Daca o dat o mie de sms-uri o facut cost de 50 de euro. aia vine cam 235+ in functie de curs.

| cfrtobias explică (pentru Wr3nch):

Pai asta ziceam si eu ca din altceva o facut cost, mersi

| Catrice a răspuns:

Și? Fiecare companie cu tariful ei.

| cfrtobias explică (pentru Catrice):

Da atat e 0.07? din Telekom? ca asa zicea cineva da nu stiu sigur