| catalinSuperMan a întrebat:

Salut.Am abonament la Vodafone si repet, abonament nu cartela PrePay si doresc sa imi pun net pe telefon.Am vazut la ei pe site ca e o optiune cu 5euro pe luna cu contract pe 12 luni cu 500MB.Intrebarea mea este urmatoarea: trebuie sa imi fac alt abonament sau sa astept pana la reinoirea acestuia pe care il am(tocmai ce l-am reinoit acum vreo 6 luni) sau pot sa adaug acea optiune la optiunile mele actuale? Daca da,ce trebuie sa fac? Multumesc, funda

1 răspuns:
| Dracie a răspuns:

Te duci la Vodafone si iti poate schimba optiunea de abonament. Nu trebuie sa reziliezi contractul, iti poti schimba doar optiunea.