| RobY_3853 a întrebat:

Salut

Am achizionate un Sony xperia arc,pana acum am fost fan Nokia.
Problema e alta,ca la Nokia aveam PC SUITE care al instalm in pc si cu el faceam tot ce vroiam pe telefon,acum la Sony ce program este la el gen ca pc suite la Nokia, si ce parere aveti de el, e mai bun ca Samsung s1.
Multumesc

2 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Bagi cablul de date si nu maia inevoie de niciun program intermediar asa e la tel cu android

| aikman01 a răspuns:

PC Companion se numeste programul... dar nu e o sa fie la fel ca la Nokia, o sa fi putin dezamgit... dar in lipsa de altceva merge