| Andrei_Oprea_1998 a întrebat:

Salut, am aflat de la un prieten care detinea un telefon Samsung galaxy s5 ca. dupa folosirea lui indelungata la apa a reusit sa se strice, telefonul fiind special facut sa reziste sub apa. El palteste ca si mine o asigurare de 5 euro pe luna. A dus telefonul la Orange a platit o franciza de 50 euro si i-a dat un Samsung galaxy s6 la schimb. Ar fi posibil sa primesc si eu la fel? (Mentionez ca si eu tot Samsung galaxy s5 am)

2 răspunsuri:
| Bobby711 a răspuns:

Daca el a reusit nu vad de ce tu nu vei putea.Il lasi si tu in sa stea intr un bol cu apa sau ceva peste noapte pana se strica si il duci la garantie vezi insa sa fie sigilat cum trebuie daca il strici intentionat isi dau seama nu vad de ce s ar strica de la apa e sigilat bine probabil presiunea e de vina in cazul asta poti sa il ti tu in apa tot timpul ca 2 degete de apa nu fac nimic laughing se strica telu te duci cu el la Orange si le zici ca vrei sa il dai la schimb pe un s6 il iei pe prietenul tau cu tine sa iti explice ce si cum si aia e

| Andrei_Oprea_1998 explică (pentru Bobby711):

Imi e frica totusi sa nu ma trezesc cu un S5 Neo sau un S4 laughing