| Anchelor a întrebat:

Salut, am cumparat de la Carrefour un Telefon (j7 2016) intrebarea e: Mie mi-a dat o garantie dar nu o mai gasesc. Dar tin minte ca atunci cand am iesit din carrefour, era un automat. In el am trecut emailul, numele, cnpul. Inca mai am factura. Factura tine loc de garantie?

Răspuns Câştigător
| ProGame96 a răspuns:

Salut, acelasi lucru am patit si eu, si mi s-a spus de catre casiera ca nu se poate face nimic, dar dupa am vb cu managerul si i-am explicat situatia, iar norocul meu a fost ca se stricase dupa 1 saptamana si norocul eu a fost ca manegerul era acolo la achizitionare. dar a spus ca de obicei nu se face asa, si ca trebuie garantia... deci nu cred ca vei putea face ceva, dar totusi poti incerca