| RB26DETT a întrebat:

Salut, am cumparat un Nexus 5 cu display spart pentru placa de baza, am schimbat, toate bune si frumoase pana cand l-am deschis, are parola, daca-i fac reset din recovery va cere contul de google, daca pana acum cel ce mi-a trimis telefonul nu mi-a zis parola banuiesc ca nici contul de google nu mi l-ar da.
Intrebarea e, cum pot reseta telefonul fara sa-mi ceara contul de google?

1 răspuns:
| darkhell217 a răspuns:

Da-i o resetare totala sa stearga si contul de google, daca nu a mers nici asa te ajut sa treci peste cont