| gorgonzola13254 a întrebat:

Am dat in jack-ul de la casti cu spray de contacte, aveam un contact imperfect si imi functiona telefonul ca si cum ar fi fost conectate castile. Acum functioneaza 100% din toate pctele de vedefe doar ca sprayul a ajuns intre geamul telefonului si display. As dori o modalitate de la voi de a indeparta solutia de acolo. Orice varianta este binevenita si ascult orice parere cu mare interes.

1 răspuns:
| Brabete_Iulian_1978 a răspuns:

Salut.Din pacate pata de pe display nu iese decat daca schimbi backlight-ul.Nu stiu ce telefon ai dar daca ai iphone 5, 5s, 6, poti incerca la www.servicetelefoane.ro acolo sigur au luminator pentru iphone.Incearca sa dai un telefon poate o rezolvi daca esti din Bucuresti.