| Capitan a întrebat:

Salut, am downloadat pe telefon(ZTE Tania, Windows phone) o melodia de pe internet, am astept aproximativ cinci minute, apoi mi-a redat-o dar nu o gasesc in telefon.
Stiti cumva unde se salveaza descarcarile?

Răspuns Câştigător
| matesanosa a răspuns:

Pai sunt multe programe de downloadat dar te sfatuiesc youtube downloader ca se foloseste cel mai usor si vezi si videoclipul.happy

7 răspunsuri:
| matesanosa a răspuns:

Cu youtube downloader?

| Capitan explică (pentru matesanosa):

Nu, am downloadat cu telefonul mobil de pe un site de muzica mp3 ....telefonul NU are card, am luat la rand aproape tot telefonul si nu am dat de fisier.

| matesanosa a răspuns (pentru Capitan):

Deschide programul cu care ai downloadat si acolo trebuie sa ai optiunea downloaded files acolo le gasesti adica la al meu merge

| Capitan explică (pentru matesanosa):

Am intrat cu internet explorer, am dat pe download, am asteptat vreo cinci minute, apoi am dat open a inceput sa cante, iar cand am intrat sa vad ce si cum nu am gasit-o niciunde.

| matesanosa a răspuns (pentru Capitan):

Deci nu ai downloadat te-ai uitat doar pe net
daca dowloadezi inseamna ca trebuie sa ai un program cu care se downlodeaza

| Capitan explică (pentru matesanosa):

E posibil, insa era site pentru download, chiar mi-au aparut doua surse, am ales una si am asteptat vreo 5 minute. Ce program de download trebuie?

| matesanosa a răspuns (pentru Capitan):

Pai sunt multe programe de downloadat dar te sfatuiesc youtube downloader ca se foloseste cel mai usor si vezi si videoclipul.happy

| ady1488 a răspuns:

Uita-te ori pe cardul de memorie ori la fisiere receptionate sau uita-te dupe numele eiwinking vezi ordinea