| bulfyvio a întrebat:

Salut am făcut update la tel Sony xperia u si tel se,, mişcă,, foarte greu, bateria se consumă foarte repede, aplicaţiile se deschid cu întârziere ce sfaturi imi dati sa se poată misca mai repede.

2 răspunsuri:
| TheTimeKiller a răspuns:

Nu stiu, dar incerc sa te ajut.Da-i o resetare dar vei pierde toate datele din el. Cred ca daca ii dai resetare o sa-ti revina la sistemul de operare original android 2.3 sau asa ceva. Daca ai date importante si nu vrei sa renunti la ele te sfatuiesc sa te duci cu el la orice magazin de telefoane si sa vorbesti cu cineva de acolo.

| DiamantulAuriu a răspuns:

Dai o reseta re dar se va pierde tot ce ai in el, si me asa mi sa intamplat si i-am dat o resetare si voila