| ZeUs13 a întrebat:

Am o problema cu telefonul, mai exact cu un Huawei P10 LITE.De curând acesta are o problema, atunci când sunt inițiat într-un apel sau activez datele mobile se încinge foarte tare în spate în zona amprentei, iar apoi se stinge.Stie cineva care ar fi problema? Mulțumesc anticipat

5 răspunsuri:
| iwefgOficiall a răspuns:

Este posibil ca procesorul sau memoria ram sa fie deteriorata la servis cu el!

| ZeUs13 explică (pentru iwefgOficiall):

Dar e ciudat ca doar atunci apare problema, în rest merge ok.

| ZeUs13 explică (pentru iwefgOficiall):

Da,dar nu înțeleg de ce doar atunci apare problema în rest merge ok.

| iwefgOficiall a răspuns:

Este ceva neanregula cu el!

| iwefgOficiall a răspuns:

Lai scapat pe jos cumva?
Telefoanele astea mai performante din ziua de azi au o pasta termoconductoare si daca sa dezlipit nu mai face fata procesorul si se stinge!
Verifica temperaturile an telefon cu CPU Z ia-l de pe play store.