| Kolors a întrebat:

Salut.am iphone 4s si ios 9.3.2,mi se duce bateria repede, se incarca bine(intr-o ora e gata) si se incinge cand stau mai mult de 10 minute pe el, care ar fi cauza si ce as putea face? se incinge in zona procesorului (cel mai mult bara de aluminiu).

Răspuns Câştigător
| TrăieşteClipa a răspuns:

E normal.
Acum ca este cald afara se incinge si mai tare.

2 răspunsuri:
| REJ a răspuns:

Hey! Încearcă la un service. Poate trebuie schimbată bateria. Partea buna e ca se poate umbla in interiorul iPhone-ului. Nu mai stiu cât costa tot procedeul.

| Iulianbtz a răspuns:

Pai... Si eu am iphone 4s si il folosesc chiar in momentul acesta, iphone se incalzeste repede e si normal asa este bateria lor.