| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am mare nevoie de ajutor, am Allview A5 smiley l-am luat acum 2 luni, la inceput aveam destula memorie, dar acum cum intru pe internet mi se umple memoria de la aplicatii, am 680 de Mb pt aplicatii aplicatile mele ocupa aproximativ 250 de Mb din 680 si imi scrie ca nu mai am memorie decat 50 si ceva de mb, am incercat si clean master sa mai reduc dar tot aia ii acum mai am numai 2 jocuri ce sa fac? dau funda!

Răspuns Câştigător
| SeraQue_QeuSra_1979 a răspuns:

Dă-i o revenire la setările din fabrica şi vei avea destulă memorie(ps: revenirea la setările din fabrică reformatează tot telefonul)

1 răspuns:
| mazare025 a răspuns:

Sa iti iei un card si sa iti pui aplicatile pe card si astfel nu ocupi memoria telefonului si eu am aceias problema am un Samsung numa ca eu am card da nu stiu cum sa pun aplicatile de pe telefon pe card si nu mai ai problema cu memoria ceva timp ceva mai bun nu cred ca poti sa faci. happy P.S. FUNDA