| VMVA a întrebat:

Am nevoie de idei ptu jocuri la tema proiectului Radiatia Telefoanelor. Multumesc anticipat

1 răspuns:
| Daniel2203 a răspuns:

1.Cauta intrebari Stiati ca? 2.Intreaba i: Cate radiatii credeti ca are telefonul pe care tocmai il aveti in buzunar? 3. Fa biletele(30 daca sunteti atatia in clasa) pe fiecare scrie cate o intrebare si pune i sa traga un biletel, apoi pune i sa raspunda cu ce cred ei, iar tu spune-le apoi raspunsul corect. La urma dupa ce ai prezentat, intreaba i: Ce ati retinut voi din toate informatiile prezentate. Funda