| shotys a întrebat:

Salut am o chestie care se numeste voip phone de la marca qpaq. eu nu stiu ce e, normal ar trebui sa fie telefon dupa nume [phone] dar nu are nici cartela nici baterie nici display. va rog puteti sa imi spuneti ce este si cum pot sa il folosesc

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un adaptor. Probabil arata ca un receptor si are un fir.

| shotys explică:

Nu are fir, arata k un telefon mobil. are toate butoanele principale pentru un telefon, dar nu are baterie, l-am cautat pe net dar nu l-am gasit, seamana cu astahttp://www.google.ro/......tp?/imgres ce sete?