| Teo026 a întrebat:

Am o intrebare. Am un telefon fix dar e fara fir, de ala de la Romtelecom. Si mi s-a stricat telefonul mobil. Si as vrea sa il iau pe asta dupa mine laughing))) ca am nevoie de el. Imi trebuie cam la un kilometru de casa. Oare merge sa il iau sau isi pierde semnalul? Urgent!

Răspuns Câştigător
| ƳourMind a răspuns:

Pe hartie (asa scrie si la mine) dar in realitate... Oricum cea mai amuzanta intrebare laughing

7 răspunsuri:
| SirGilbert a răspuns:

Nu merge!
Va duce cel mult 200m in linie dreapta!

| ƳourMind a răspuns:

laughing
Salut! laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing.
Imi pare rau dar nu ma pot abtine:
laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing...laughing)
NU MERGE NICI LA 100METRI NCI LA 50 dar la 1 kilometru!
laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing

| ƳourMind a răspuns (pentru ƳourMind):

In caz ca e ca ala :
https://www.google.ro/......ps?/search
PE linie dreapta m-a tinut 100 metri!

| Teo026 explică (pentru ƳourMind):

Ma bucur ca te-am facut sa razi laughinglaughinglaughinglaughinglaughing. Oricum am gasit scris pe cutia telefonului ca merge la maxim 200 de metri.

| ƳourMind a răspuns (pentru Teo026):

Merci de funda... laughing laughing laughing

| ƳourMind a răspuns (pentru Teo026):

Pe hartie (asa scrie si la mine) dar in realitate... Oricum cea mai amuzanta intrebare laughing

| RobDogg a răspuns:

Nu o sa mearga... trebuie sa-ti repari telefonul mobil, sau iei 1 nou xD

| iuliaa9974 a răspuns:

Eu cred ca merge. Incearca si tu.