| Mocanu_Dani_1997 a întrebat:

Am o intrebare.

Cum pot sa imi maresc androidul la Samsung Galaxy S Duos? Am androidul de 4.0.4 si il vreau de 4.4.2 sau ceva de gen. Dau funda daca stiti :-D

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

E recomandat sa astepti actualizarile oficiale, despre care vei fi anuntat pe dispozitiv. Chiar si asa, trecerea de la o versiune la alta s-ar putea sa-ti creeze neplaceri: sa nu-ti placa versiunea, sa se miste mai greu sau sa-ti blocheze dispozitivul si sa te uiti la el ca la tablou. Mai incet cu actualizarile, ca sa nu ai surprize neplacute. Daca o faci dintr-un moft si nu din motive tehnice, s-ar putea sa regreti. Mai bine pastrezi versiunea testata in fabrica de catre producator. Lucreaza cu cap, ca sa fie bine! happy

Răspuns utilizator avertizat