| Donygavv a întrebat:

Am o intrebare. Daca am 4G pe telefon, prind internet de la wireless. de la departare mai mare.?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu are legatura una cu alta.4G este din reteaua de net in care ai abonamentul/cartela.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU există nici o legătură între ele rolling on the floor

Internetul 4G se referă la conexiunea de date, iar wi-fi/wireless se referă la conexiune WLAN!
Distanţa la care recepţionezi semnal wi-fi depinde de performanţele modemului ( şi, eventual ale telefonului )...

Toate cele bune.

| Jhonny22 a răspuns:

Nu are nici o treaba una cu alta...4g e de la reteaua pe cartela, iar wireles o sa aiba viteza care o ai la internet...nu iti da wireles-ul viteza 4g, doar reteaua, telefonia mobila tongue