| silviu98adi a întrebat:

Salut am o intrebare destul de interesanta! Am Samsung galaxy s2 si imi apare in jos in colt in stanga ( scuzati-mi exprimarea) MOD DE SIGURANTA ce as putea sa fac scap de acest insuportabil mesaj?

Răspuns Câştigător
| DJMikeGMC a răspuns:

Ii dai restart, apare asa ca la calculator daca iai scos bateria fara sal inchizi, stii ca si la calc daca l scoti din priza tot asa apare deci dai un restart

1 răspuns:
| DJMikeGMC a răspuns:

Sau mai poti sal resetezi la setarile din fabrica din setari > confidentialitate> rev set fabrica