| Gam3rYT a întrebat:

De ce imi apare ecranul negru la telefonul meu Samsung Galaxy S3 i9300.
Aproape tot ecranul este negru mai putin in colt stanga sus.
Va rog mult daca ma puteti ajuta sau cu un site unde as putea posta asemenea intrebare va dau funda.

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Cel mai probabil, este defect display-ul sad
Trebuie să mergi cu telefonul la un Service pentru diagnosticare şi reparaţie!

Toate cele bune.

| Gam3rYT explică (pentru bursuc001):

L-am facut.
Multumesc.happy

| bursuc001 a răspuns (pentru Gam3rYT):

Cu plăcere happy

Bine că s-a rezolvat.

O seară/noapte frumoasă.

| mihaelamiha98 a răspuns (pentru Gam3rYT):

Buna,am si eu cam aceeasi problema, eu am un s8 plus si de azi dimineata este ecranul nergu complet ....cum l-ai reparat pe al tau?
si la ce costuri ai ajuns?

4 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Te duci cu el la un gsm, ce e asa greu? acum sunt 1000 de service'uri gsm.