| Dini11111111 a întrebat:

Salut! Am o întrebare!
Oare se poate recupera un nr de tel daca a fost sters din istoricul apelurilor, gen nu era salvat in tel? Telefonul e Samsung A5 AM NEVOIE DE AJUTOR URGENT!

6 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Depinde la Orange dacă ai cont în aplicația lor apare.

| Brizbriz a răspuns:

Daca e apel primit (si presupun ca e, altfel il aveai pe undeva) atunci numai la politie, care, cu mandat pot cere toata lista de apeluri

altfel, NICI O SANSA

| aditimus a răspuns:

Nu prea ai cum...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar dacă ai cont my Orange, my Vodafone iar apelul a fost efectuat și nu primit. Fie ca este cartela sau abonament, toate apelurile efectuate apar în istoric my Vodafone/Orange. Cel puțin la Vodafone asa este si am cartela.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era in contacte?

| InAnotherLife a răspuns:

Dacă ai șters istoricul (jurnalul de apel), nu. Poți să verifici lista de apeluri din desfășurător. Dacă ai abonament, te loghezi pe Digi/Orange/Telekom, unde ai contract, la cont client și descarci lista de apeluri. Îți va apărea și apelul respectiv după o perioadă de timp. Dacă ești pe prepay, nu poți.