| RobertJ a întrebat:

Salut am o mare problema cu parintii si aceasta este: eu vreau un telefon nou si bun cum ar fi S3 sau S4 si ei nu vor sa imi cumpere sau eu am vazut un iphone 4s la mana a 2-a si tot nu ma lasa sa il cumpar, cum ias putea convinge? Sunt disperat, ofer funda

Răspuns Câştigător
| SilviaDulcik a răspuns:

Hai sa iti explic unde gresesti :
1. Samsung Galaxy S3 nu e telefon bun, e vechi si slab
2. Telefon la mana a doua sa nu cumperi decat de la persoane de incredere si daca se poate sa cumperi un telefon care inca are garantie
3. Parintii, banuiesc ca stiu ei de ce nu iti cumpara telefon

1 răspuns:
| piticot4 a răspuns:

Sacaiei la fiecare 2 ore, ia note bune, fa-ti curat in camera, lingusestei.