| SmileForMe12 a întrebat:

happyCum imi pot convinge parintii sa -mi cumpere laptop?
OFER FUNDA.:*

Răspuns Câştigător
| XCooLGirlX a răspuns:

Pai eu le-am spus ca am luat note bune si am nevoie de laptop pentru teme si ca o sa fiu cuminte si ca n-o sa mai lipsesc la scoala happy. mai completezi si tu ceva si poate il primesti mult noroc :*

4 răspunsuri:
| Rëndark a răspuns:

Convinge-i ca ai nevoie de el.

| mihaelutzamy a răspuns:

Zi-le ca ii vei asculta mereu si vei fi cuminte. sau ca iti doresti laptopul cadou de 18 ani.(daca nu i-ai implinit)

| alexutza071 a răspuns:

Buna! in primul rand explica-le ca ai nevoie de un laptop pentru a-ti face temele si mai ales pentru ca esti destul de mare si responsabila.Incearca sa le explici frumos, sa iei note mai mari in perioada asta dar si dupa, si sa fii mai cuminte decat de obicei.

| Lupulalbastru a răspuns:

Daca n-au un venit indeajuns de mare pentru a-ti cumpara un laptop i-ati gandul... Daca au un venit generos nu trebuie decat sa ceri si sa promiti marea cu sareabig grin