| PAULGINIO a întrebat:

Am o pereche de casti skullcandy sesh iar cand vorbesc la telefon si le uitilizez se aude doar intr-o casca. Trebuie setate de undeva sau de ce se aude doar intr-o casca. Doar cand sun pe cineva se aude intr-o casca in rest se aud perfect. Oare de ce?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Se pare că semnalul de telefonie e doar mono (distribuit pe un singur canal)

| PAULGINIO explică (pentru sierra1):

Si ce as putea sa fac? La prietenul de la care le am cumparat mergea pefect.

| PAULGINIO explică (pentru sierra1):

Pai si il pot muta? Sa nu mai fie pe mono.

| sierra1 a răspuns:

Nu cumva telefonul e problema?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Multa lume vad ca are problema asta:
https://www.businessinsider.com/......ken-2011-9