| kristine24 a întrebat:

Mi-am luat azi un Nokia lumia 610 si am o gramada de probeleme cu telefonul acesta.
1) imi apare un G pe bara de sus desi ma conectez la internet prin wifi
2) L-am conectat la calculator si am incercat sa tranfer muzica prin aplicatia zune. Pe calculator imi apare cum ca am transferat muzica si playlistul respectiv, dar cand colo in telefon e gol.
3) Am descarcat de pe net direct pe telefon 3 melodii si nu gasesc unde s-au salvat. cand intru la muzica imi apare tot asa, ca e gol.

ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| dodonume a răspuns:

1)G care ti-l apare sus e GPRS, nu iti face probleme ci te ajuta mai bine la conectare!
2)Cand il conectezi la calculator, nu pune muzica prin nici o aplicatie ci doar pui in fisierul telefonului!
3)NU ai gasit bine fisierul de muzica fiindca nu acolo se salveaza ci ori in SOUND ori in RECEIVED sau OTHER FILES! FUNDA TE ROG!

2 răspunsuri:
| yostefiyo a răspuns:

Stiu cum e tatal meu il are nu merge sonorul bine toate problemele mai bine il vinzi sau il dai la schimb pe okazi

| dodonume a răspuns (pentru yostefiyo):

Pe Okazi habar nu ai cate prostii de telefoane stricate sunt acolo!