| EduardCr a întrebat:

Salut, am o problemă, am fost la muncă, în construcții vreo 6 zile, iar telefonul meu, smartphone, a luat praf la difuzor, bănuiesc, și acum difuzorul imi face probleme, nu se aude decât dacă trag aer cu gură din dreptul difuzorului, carcasa de la telefon nu poate fi scoasă de mine, bănuiesc ca doar la cei de la GSM poate fi scoasă, aveti vreo idee cum aș putea repara difuzorul, să îl fac să funcționeze din nou ca înainte? Mulțumesc

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Du-l la serviciul tehnic sa se ocupe de el, tu nu esti specializat sa repari asa ceva

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Sufletzelll a răspuns:

Trebuie desfacut si curatat inauntru, sa nu incerci sa bagi ceva acolo sa il cureti asa ca spargi membrana si strici difuzorul