| DareToZlatan a întrebat:

Am o problemă, am un SONY XPERIA şi nu înţeleg, ce e CONTOR BLOCAT?

3 răspunsuri:
| Vl4dootz a răspuns:

Ai putea sa oferi mai multe detalii?
ma refer iti apare ceva cand deschizi telefonul sau orice alt detaliu

| amzosoft2003 a răspuns:

Aici este explicatia : http://www.decodare.info/verificare-incercari-ramase-sony-xperia.htm

Daca au fost epuizate incercarile de introducere a codului nu mai poti decoda telefonul prin tastarea codului. Totusi, exista si solutia decodarii acestuia pe cablu, telefonul nu trebuie expediat si se poate face online.