| MariusvT a întrebat:

Salut, am o problema cu internetul pe telefon, am 7 GB timp de 90 zile si 4 GB pana in luna Decembrie, dar cu toate astea nu merge, am bagat 500 MB de 3 euro si merge, dupa ce mi s-au terminat cei 500 MB iar nu a mers. Am setarile de internet, am totul cum trebuie numai ca nu imi merg cei 11 GB, reteaua este Orange.

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Daca vrei sa verificam si noi contul tau, te asteptam cu numarul de telefon, in sectiunea de mesaje private.

O zi buna,
Orange Helper

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suna la rel. Clienti si iti vor raspunde ei.