| Boar_Mircea_1990 a întrebat:

am o problema cu Nokia C3. imi afiseaza pe ecran ca si cum as fi conectat la USB si imi apare urmatoru mesaj "detasati cablu sau conectati un aparat pentru a continua"eu nu am nimic conectat... nu stiu cum sa il fac sa nu imi mai apara... e foarte enervant

4 răspunsuri:
| Elena_Anca_1991 a răspuns:

Buna! Am si eu aceeasi problema de vreo 2 zile! Tu ai reusit sa o rezolvi? E mult prea enervanta treabasad

| Boar_Mircea_1990 explică (pentru Elena_Anca_1991):

Da e o problema la mufa... daca ai cablu de date conecteaza-l si dupa deconecteaza-l si nu mai apare... eu asa am facut si o disparut

| Elena_Anca_1991 a răspuns:

Am si eu aceeasi problema! Ai reusit sa o rezolvi?

| Elena_Anca_1991 a răspuns:

Multumesc!