| Docmiau a întrebat:

Am o problemă cu Samsung Galaxy A6 Plus. Nu are un an vechime încă. Are momente când nu vede SD card pentru câteva secunde, apoi îl vede. Nu am mai instalat pe el aplicații ci doar fişiere multimedia. L-am resoftat în service autorizat şi tot aşa e. Am şi schimbat cardul din SanDisk în Samsung. Data trecută cică din cauza aplicațiilor instalate pe card se tot restarta telefonul şi se bloca mereu. Nu am viruşi, softul e pus chiar de reprezentanța Samsung. Ce ar putea fi până la urmă?

1 răspuns:
| Ineys a răspuns:

Sa nu fie din cauza slot-ului. Cardul cand il introduci sta fix in suport? Dar suportul cand il introduci in telefon? Incearca sa iei slotul de la alt A6 si sa-l bagi in al tau sa vezi cum e.