| anonima0709 a întrebat:

Am o problema cu telefonul(iphone 5). Când citeam un mail s-a stins, iar când l-am pornit, nu îmi răspundea ecranul. Am apăsat cam 15 secunde pe butonul pentru meniul principal și pe cel de pornire (simultan) apoi l-am repornit, dar tot nu îmi răspundea ecranul. Aveți idee ce are? Știți cum pot debloca ecranul?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai probleme cu soft telefon, mergeti la un service si cereti un update, atentie nu lasati tel acolo...dau funda