| addriannnnnn99 a întrebat:

Am o problema cu telefonul meu, acesta vorbeste singur. Adică din cand in cand spune " press the allow button to continue"... Ma poate ajuta cineva sa scap de această problemă?

5 răspunsuri:
| Vl4dootz a răspuns:

Probabil e virusat. Iti recomand sa dai o resetare din fabrica.
Bafta!

| AndreiSuveranul20011 a răspuns:

Singura soluție e sa îi dai reset.

| cfrtobias a răspuns:

Cine stie pe ce site intri ca probabil nu peste tot si ar fi sa treci peste o reclama sau asa ceva

Bula
| Bula a răspuns:

In multe telefoane este introdusa facilitatea de "vorbire", util mai ales nevazatorilor (si nu numai).
Intra in setari si cauta optiunea de voce. De obicei, aceasta optiune se afla la optiunile ajutatoare (marimea literelor, etc.) sau la optiunile de sunet (in functie de telefon).

| Bizon95 a răspuns:

GHOST IN THE SHELL (fantoma din telefon)
trebuie dus la biserica si exorcizat "the living crap out of it"
sau ii dai un reset, care e tot aia (cu exorcismul)