| Bogan9028 a întrebat:

Salut, am o problema cu telefonul meu, am HTC desire s si mi se inchide singur, am versiunea android 4.0.3. Nu stiu de ce, nu l-am scapat, e ingrijit, nu-l dau jos din husa. Imi puteti spune ce sa fac? Multumesc!

2 răspunsuri:
| cristii15 a răspuns:

Mai este in garantie? Daca da, du-te la ei sa iti verifice telefonul, sau chiar daca nu mai e in garantie, du-te undeva sa ti-l verifice, nu cred ca ar trebui sa te ingrijorezi. S-ar putea sa ai doar un virus.

| Bogan9028 explică (pentru cristii15):

Il am in garantie, dar cred ca am pierdut-o deoarece era codat pe Vodafone si cum l-am cumparat, l-am decodat. Mersi, am sa incerc la un service.