| Aeruleviatamea a întrebat:

Am o problema cu telefonul meu (LG k5) cand il pun la incarcat imi vibreaza dupa imi apare logo ul LG si apoi se inchide si incepe sa faca asta pana la infinit si nu creed ca e bootloop deoarece cand il tin apasat butonul de pornire nu imi apare nimic si l-am lasat peste noapte si nu s-o intamplat timic, tot asa face.Cine ma poate ajuta ii dau funda!

Si uite si link ul la video https://www.youtube.com/watch?v=yo7uFsKI8cU

Răspuns Câştigător
| blzer a răspuns:

Ai încercat alt cablu USB?
Sunt mai multe variante.
Poate să fie de la baterie.
Dacă ai încercat să instalezi un ROM/ CUSTOM ROM este posibil să fie bootloop.

Cel mai bine este să mergi un service GSM.