| yourkittycat a întrebat:

Am un Samsung s 5 si mi s-a inchis ecranul, este negru, dar ma poate suna cineva doar ca nu imi apare nimic pe ecran.
Imi apare doar o luminita rosie ca si cum ar fi telefonul la incarcat. Ce ar putea fi?

2 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Este vechi... De la ram pana la ecran, cumpara un huwavei. este fiabil si oeftin.

| Paula2018 a răspuns:

In cel mai rau caz ti s-a dus displayul, pe care nu stiu daca merita sa il repari. Cel mai ok e sa-l duci intr-un service iar pe langa faptul ca iti spune exact care e defectiunea, o sa-ti dea si un cost aproximativ pentru reparatie,