| Cosmin582 a întrebat:

Salut! Am o problemă cu telefonul mobil imi apar reclame din senin pe el si cand inchid si apoi aprind telefonul se deschide o fila pe chrome si ma baga pe orice site.Va rog ajutați-mă sa rezolv aceasta problema!

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Ai ceva ce se numeste adware instalat in browser, o sa ai nevoie de o solutie antimalware, recomand sa descarci de pe magazinul google malwarebytes si sa dai scanare cu acesta, este posibil sa iti elimine acel continut.

| gabicoo a răspuns:

Instalează bitdefender cred și faci scanare. Dacă nu găsește problema dă revenire la setările din fabrică!

| doctorandus a răspuns (pentru gabicoo):

Android

Go to Settings > Network & Internet > Advanced > Private DNS.
Select Private DNS provider hostname.
Enter dns.adguard.com as the hostname of the DNS provider.
Click Save.

| Panamax a răspuns:

Este pocnitoare cu Android?

| SingleForOne a răspuns:

Din ce-mi amintesc din recomandarile unui telefon, Poco x3 are o problema cu reclamele care apar peste tot...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fă-i o revenire la setările din fabrică. Și pe viitor ai grija ce aplicații instalezi. Am pățit și eu, însă mai demult.