| AdrianALT a întrebat:

Salut, am o problema cu telefonul si nu stiu de la ce este mai exact si ce sa fac. De cateva luni, imi tot apare ceva pe ecran, este vorba de o aplicatie, pur si simplu cand ecranul este pornit, daca ma uit atent la el, se poate observa un pic in fundal o aplicatie. Pe scurt, cand ecranul este aprins, daca ma uit atent la el, se poate observa aplicatia aceea, insa intr-un contrast extrem de mic. Telefonul nu are zgarieturi, sa zic ca s-a intamplat ceva cu display-ul. Am un S20+.

5 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Nu poti incarca o poza?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te rog să pui o poză ca să vedem mai exact.
Se poate să se fi deteriorat ceva la display.

| UnDiavol a răspuns:

Mergi la un servis frate vezi ce are este un telefon foarte bun ar fi pacata de el sa se strice

| Ion1231 a răspuns:

Reset din fabrica

| Brysku_Sandel_1997 a răspuns:

Un reset total ai dat la el?