| RaduCatalin222 a întrebat:

Salut, am o problema cu un iphone 6 plus, il pun la incarcat, incarca cateva procente si dupa se descarca pana la 1%, iar dupa se inchide, ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| elcosmin a răspuns:

Daca mai e in garantie du-l! Il vor repara. Este clar ca acumulatorul nu mai functioneaza. Daca nu, contra cost la service-uri din oras. Parerea mea ar fi sa-i faci incarcari si descarcari complete, isi va reveni putin. Succes

| iDarkness a răspuns:

Nu o sa-si revina cu incarcari si descarcari complete, adreseaza-te la un GSM cat mai repede sau trimite-l la garantie. Daca nu iti face cu ochiul nici una din cele 2 variante atunci cumpara o baterie si inlocuieste-o de unul singur. (Daca stii, desigur)