| musli a întrebat:

Salut am o problema cu un Samsung galaxy s3. Subit pierde tot semnalul iar la cateva secunde se observa pe tot ecranul niste lumini foarte subtile iar mai apoi se blocheaza. Scot bateria iar cand redeschid telefonul bateria este 2%. Stie cineva e se intampla?

1 răspuns:
| DataSoft a răspuns:

Partea cu prierderea de semnal poate sa fie si de la cazaturi/lovituri. iar in ceea ce priveste bateria si ca se descarca subit, uitate si tu sa nu fie cumva umflata.