| speedpaulus a întrebat:

Salut, am o problema la pc cu internetul ( nu se conecteaza), si de vreo 4 luni folosesc "Partajare conexiune Internet prin USB". Adica folosesc telefonul pentru net pe pc. Ideea e ca aici zice : 'Partajare retea mobila de date cu PC-ul '. Ma gandesc totusi sa nu fi folosit datele si nu wireles-ul si sa ma trezesc cu vreo factura de 129041290 lei (am folosit optiunea si cand nu mai aveam date. totusi ma gandesc ca m-ar fi anuntat atat telefonul cat si Orange, la reincarcare)

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Optiunea de partajare a internetului prin USB, presupune utilizarea internetului de pe cartela ta, pe un alt dispozitiv. Astfel, traficul de date consumat va fi cel al abonamentului tau. De asemenea, pentru a putea verifica situatia, te asteptam cu un mesaj privat, in care sa ne oferi numarul de telefon in cauza.

O zi buna,
Orange Helper