| Zazon1243 a întrebat:

Care retea e mai buna pentru internet rapid si mult? Telekom sau Vodafone? Cu optiunea de 5 euro la ambele.Am folosit Orange dar e a 2 oara cand nu imi merge datele si acum iar de 2 saptamani incoace nu imi merg datele...

3 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Vodafone cel mai bun dar si CEL MAI SCUMP
cel mai rapid si mai mult DIGI (4g 50G pe luna)
Orange SUX AZZ
Telekom e chestie de noroc, fiind fostul Cosmote/Romtelecom, s-a schimbat comenduirea dar nu si infrastructura/angajatii

| Iote a răspuns:

DIGI.
Na, prea multe majuscule. Trebuie sa umplu campul cu prostii.

| PeeWee96 a răspuns:

Fără alte cuvinte Vodafone the best!