| ProblematicUser a întrebat:

Salut am o problema la Samsung galaxy mini 1 s-a descarcat de tot si normal ca nu mai porneste ca nu are baterie.Dar il pun la incarcat si de obicei imi apare dunga acea verde care imi arata ca se incarca dar acum nu apare si apare doar puncticelele acelea...
Si nu mai porneste deloc.

2 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Lasa-l 20 de minute la incarcat. Il scoti si il pui din nou. La mine asa si-a revenit, dar nu aveam mini, ci un S2, dar problema era identica, deci incearca si tu.

| ProblematicUser explică:

Mersi o sa incerc